درآمدهای مالیاتی برلین طی ۵ سال آینده ۳۶میلیارد دلار کاهش می‌یابد

حسین ذوالنوریان

شیراز صبا

با اعمال تغییرات مالیاتی به منظور کمک به بزرگترین اقتصاد منطقه یورو برای پشت سر گذاشتن بحران پاندمی کرونا، درآمدهای مالیاتی آلمان طی ۵ سال آینده ۳۶ میلیارد یورو کمتر از پیش‌بینی ماه مه خواهد بود.

به گزارش ایبِنا از نشریه هندلزبلات، این نشریه با اشاره به محاسبات اولیه مرتبط با تخمین مالیات موقت که «اولاف شولتز» وزیر دارایی آلمان پنجشنبه هفته جاری آن را اعلام خواهد کرد، دولت برلین سال آینده حدودا ۱۰ میلیارد دلار کمتر از پیش بینی‌های قبلی درآمد مالیاتی خواهد داشت.

با این حال، پس از سال ۲۰۲۲، اوضاع در مسیر احیا قرار خواهد گرفت. این نشریه اعلام کرد که افت درآمدهای مالیاتی تا پایان سال ۲۰۲۴ عمدتا به دلیل تغییرات اعمال شده در مالیات ها و مزایا از جمله حق اولاد خواهد بود که سال آینده افزایش خواهد یافت. دولت آلمان همچنین مالیات بر فروش را کاهش داده است.

همزمان با اینکه آلمان با عمیق‌ترین رکود خود از جنگ جهانی دوم تاکنون مواجه شده است، شولتز در حال کار روی بودجه سال آتی است.

با اعمال تغییرات مالیاتی به منظور کمک به بزرگترین اقتصاد منطقه یورو برای پشت سر گذاشتن بحران پاندمی کرونا، درآمدهای مالیاتی آلمان طی ۵ سال آینده ۳۶ میلیارد یورو کمتر از پیش‌بینی ماه مه خواهد بود. به گزارش ایبِنا از نشریه هندلزبلات، این نشریه با اشاره به محاسبات اولیه مرتبط با تخمین مالیات موقت که «اولاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *