صفحه .

با ما در تماس باشید

سلام دوست عزیز !

شما میتوانید از طریق شماره تلفون و ایمیل با گروه توسعه نرم افزار حسابداری صبا در تماس باشید با آرزوی لبخند رضایت شما.

  1 ژانویه سال 2014

  آغاز

  نرم افزاری صبا اولین بار در سال 1376 و در محیط داس نوشته شده و جهت شبکه کردن نرم افزار از سرورهای ناول نتور استفاده میکرد . با گسترش سریع نرم افزاری های کامپیوتری و ارائه ورژن ویندوز 98 و همه گیر شدن ویندوز ، در سال 1380 نرم افزار در محیط اکسس و با دیتا بیسهای اکسس باز نویسی شد و ورژن 2 نرم افزار به بازار ارئه گردید. این ورژن دارای مشخصات حسابداری استادارد بود و به منظور سهولت کار از یک سیستم کدینگ بسیار ساده استفاده می نمود. سیستم کدینگ مورد استفاده یک سیستم سه سطحی بود و امکان اضافه نمودن سرفصلهای کل و معین و تفضیل و ثبت سند دستی به نرم افزار اضافه شده بود.

  1 ژانویه سال 2014

  1 ژانویه سال 2015

  پیشرفت

  طی سالهای 1380 تا 1383 با رشد سیستمهای سخت افزاری و ارائه هارد دیسک و سی پی یو های سرعت بالا صنعت کامپیوتر متحول گردید و با کاهش قیمتها استفاده از آن برای عموم میسر گردید از سوی دیگر شرکت میکروسافت با ارئه بانکهای اطلاعاتی اس کیو ال زیر ساخت بسیار قدرتمندی را برای انجام امور مالی در دنیای کامپیوتر ایجاد کرد. همچنین شرکت میکروسافت با ارائه آفیس 2000 و 2003 امکان استفاده از بانکهای اس کیو ال را در محیط اکسس فراهم نمود. نرم افزار صبا نیز با تغییر بانکهای اطلاعاتی از اکسس به اس کیو ال از پایداری و سرعت بسیار خوبی برخوردار شد و نرم افزار به حدی از تعادل رسید که به راحتی میتوانست بدون نیاز به پشتیبانی سالها نیازهای مجموعه تجاری را برآورده سازد.

  1 ژانویه سال 2015

  1 ژانویه سال 2016

  امنیت

  در سال 86 بار دیگر نرم افزار در محیط سی شارپ باز نویسی شود و سیستم حسابداری آن رشد قابل توجهی کرد به گونه ای که تمامی گزارشهای تراز آزمایشی و صورتهای مالی به آن اضافه گردید همچنین دو سطح شناور به منظور پوشش مراکز هزینه به سیستم اضافه شد. و ورژنهای مخصوص مراکز تولیدی و پخش مورگی نیز از پایه نوشته شد.
  طی سالهای 1386 تا امروز گروه نرم افزاری صبا با شناسایی نیازهای تمامی سطوح کاربری از کاربر ثبت اطلاعات تا مدیر ارشد سیستم ، اقدام به بهینه سازی سیستم و اضافه کردن گزاشها و امکان مورد نیاز نموده است و نرم افزار فعلی نتیجه حد اقل 20 سال نیاز سنجی مشتری می باشد.

  1 ژانویه سال 2016